برخی از امنیت روسیه آزمایش بیانیه آمریکا

برخی از: امنیت روسیه آزمایش بیانیه آمریکا کره شمالی کره شمالی خبر

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی رویه تازه درج «سن بنا» در فایل‌های بازار مسکن

امکان استفاده از تسهیلات خرید بانک عامل بخش مسکن به‌عنوان یک شاخصه مثبت و اثرگذار بر میزان تقاضا به تازگی در مشخصات فایل‌های مسکن درج می‌شود.

رویه تازه درج «سن بنا» در فایل‌های بازار مسکن

رویه تازه درج «سن بنا» در فایل های بازار مسکن

عبارات مهم : بازار

امکان استفاده از تسهیلات خرید بانک عامل بخش مسکن به عنوان یک شاخصه مثبت و اثرگذار بر میزان تقاضا به تازگی در مشخصات فایل های مسکن درج می شود.

به گزارش دنیای اقتصاد ، در ماه های اخیر که میزان پرداخت تسهیلات از محل صندوق بعد انداز مسکن یکم با توجه به رسیدن به نقطه آخر دوره های ۱۲ و ۱۸ ماهه سپرده گذاری در این صندوق به شکل محسوسی زیاد کردن یافته هست، تغییراتی در نحوه درج اطلاعات «سن بنا» رخ داده است.

بر خلاف رویه سال های گذشته که تا بهار امسال نیز حاکم بود و به واسطه آن، سن بنا به صورت حدودی، بر اساس سنوات سکونت در بنا و بعضا کمتر از سن واقعی در آگهی ها درج می شد، از تابستان امسال که حجم زیادی از خریداران مسکن به اعتبار تسهیلات بانک عامل بخش مسکن وارد بازار شدند و اطلاع از سن دقیق بنا را به کرات از واسطه ها و مالکان جویا شدند تا اطمینان حاصل کنند می توانند از تسهیلات مدنظر خود استفاده کنند، مشاوران املاک نیز عوض کردن رویه دادند و شرح سن بنا را به شکل دقیق احصا و در فایل ها درج کردند.

رویه تازه درج «سن بنا» در فایل‌های بازار مسکن

مالکانی که از طریق موتورهای جست وجوی ملکی و سامانه های مجازی مستقیما آپارتمان خود را در بازار مسکن عرضه کرده اند نیز به پیروی از روند تازه در آگهی های خود اعلام می کنند که ملک مذکور توانایی استفاده از کدام یک از انواع وام مسکن را دارد.

برابر مقررات موجود استفاده از وام صندوق بعد انداز مسکن یکم که ارزان ترین و در استطاعت ترین نوع تسهیلات خرید مسکن در حال حاضر هست، جهت آپارتمان های تا ۱۵ سال ساخت از تاریخ صدور پروانه ممکن است ولی شرایط استفاده از وام خرید از محل اوراق مسکن که تسهیلات نسبتا گران تر با سود و اقساط بالاتری هست، قدری تسهیل شده است و از این نوع می توان جهت تملک آپارتمان های تا ۲۰ سال ساخت از تاریخ صدور پروانه استفاده کرد. به این ترتیب آپارتمان های ۱۵ تا ۲۰ سال ساخت که امکان استفاده از وام صندوق یکم جهت تملک آنها وجود ندارد، مناسب ترین قیمت پیشنهادی را در میان فایل های موجود در بازار دارند.

امکان استفاده از تسهیلات خرید بانک عامل بخش مسکن به‌عنوان یک شاخصه مثبت و اثرگذار بر میزان تقاضا به تازگی در مشخصات فایل‌های مسکن درج می‌شود.

واژه های کلیدی: بازار | صندوق | پروانه | تسهیلات | استفاده | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz