برخی از امنیت روسیه آزمایش بیانیه آمریکا

برخی از: امنیت روسیه آزمایش بیانیه آمریکا کره شمالی کره شمالی خبر

گت بلاگز اخبار حوادث مردی به بهانه بازی پلی استیشن،پسر7ساله را ربود و به او تجاوز کرد

صبح جمعه زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: پسر 7 ساله‌ام صبح جهت بازی به کوچه رفت ولی ناگهان ناپدید شد. دنبالش به کوچه رفتم ولی خبری نبود در حالی که بشدت

مردی به بهانه بازی پلی استیشن،پسر7ساله را ربود و به او تجاوز کرد

عبارات مهم : جنایت

صبح جمعه زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: پسر 7 ساله ام صبح جهت بازی به کوچه رفت ولی ناگهان ناپدید شد. دنبالش به کوچه رفتم ولی خبری نبود در حالی که بشدت دلواپس بودم ساعتی بعد پسرم به منزل برگشت. رنگ و رویش پریده بود و حال خوبی نداشت هنگامی که علت را پرسیدم حرف هایی زد که دیوانه شدم. پسرم از سوی مرد شیطان صفتی مورد تعرض قرار گرفته است.

به گزارش ایران؛با تماس زن جوان بلافاصله مأموران پلیس وارد عمل شدند. با توجه به اینکه قربانی 7 ساله مدعی بود که عامل این جنایت سیاه در محله خودشان زندگی می کند مأموران را به در منزل او برد. دقایقی بعد با راهنمایی پسر کوچولو متهم دستگیر شد.

مرد جوان در تحقیقات اولیه به جنایت سیاه اعتراف کرد و گفت: صبح روز جمعه با همسرم از منزل خارج شدم. او سوار ماشین شد و به محل کارش رفت و من در حال عبور از خیابان بودم که چشمم به پویان افتاد. در یک لحظه وسوسه های شیطانی به سراغم آمد. به سمت پویان رفته و به دروغ به او گفتم پسری هم سن و سال تو دارم. به منزل ام بیا تا با او پلی استیشن بازی کنی. پویان هم بدون هیچ مقاومتی همراه من آمد. بعد از اجرای نقشه سیاهم او را به نزدیکی منزل ارزش رساندم و خودم به منزل برگشتم.

مردی به بهانه بازی پلی استیشن،پسر7ساله را ربود و به او تجاوز کرد

با اعتراف مرد شیطان صفت او بازداشت شد. بازپرس پرونده دستور انتقال فرزند به پزشکی قانونی و سایر تحقیقات در پرونده را صادر کرد.

واژه های کلیدی: جنایت | شیطان | اعتراف | پرونده | استیشن | تحقیقات | پلی استیشن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz