برخی از امنیت روسیه آزمایش بیانیه آمریکا

برخی از: امنیت روسیه آزمایش بیانیه آمریکا کره شمالی کره شمالی خبر

تصویرهای ، جشن تولد مسی در روسیه و کیکی که هم‌قد او ساخته شد!

به گزارش خبرآنلاین ؛یک قنادی روسی هم به مناسبت تولد او کیک با قد و قواره خود مسی ساخت و به او هدیه کرد. کیکی 60 کیلویی که 5 نفر به مدت یک هفته جهت ساختن..

ادامه مطلب

برتری بلندقامتان کشور عزیزمان ایران برابر بلغارستان

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در چهاردهمین بازی خود در لیگ ملت‌های والیبال بر بلغارستان غلبه کرد. برتری بلندقامتان کشور عزیزمان ایران ب..

ادامه مطلب

بازگشت نیمار به نیوکمپ! ، بازی تازه یا پشیمانی قلبی

نیمار بسیار سریعتر از آنچه که تصور می‌شد از ترک بارسلونا پشیمان شده است و قصد بازگشت دارد. بازی تازه یا پشیمانی قلبی/ بازگشت نیمار به نیوکمپ! ..

ادامه مطلب

امیدوار غلط های داوری در نتیجه دربی تاثیر گذار نباشد / حاجیلو

پیشکسوت آبی پوشان گفت: دربی با همه بازی‌های دیگر تفاوت دارد و اگر هر تیمی در باد نتیجه های قبلی‌اش بخوابد و به دربی برود، اشتباه بزرگی مرتکب شده است است.&n..

ادامه مطلب

فدراسیون فوتبال هیچ قراردادی با آدیداس نبسته است / عابدینی

امیر عابدینی، مدیر سابق شرکت اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال اعتقاد است که این فدراسیون هیچ قراردادی با شرکت آدیداس نبسته است. عابدینی: ..

ادامه مطلب

خبر خوش گرشاسبی جهت پرسپولیسی‌ها راجع به برانکو

سرپرست کلوب پرسپولیس گفت: به دنبال این هستیم تا هر چه سریعتر قرارداد سرمربی تیم تمدید شود. خبر خوش گرشاسبی جهت پرسپولیسی ها راجع به برانکو ..

ادامه مطلب

وعده عجیب مسی در صورت قهرمانی آرژانتین

آرژانتینی ها بسیار امیدوارند که سال بعد در روسیه و بعد از 32 سال بتوانند یک بار دیگر قهرمان دنیا شوند. وعده عجیب مسی در صورت قهرمانی آرژان..

ادامه مطلب

عالی ترین بازیکن دنیا مدیر جمهور شد(عکس)

به گزارش ایلنا، در انتخابات کشور لیبریا 2.1 میلیون نفر رای دادند که در نهایت نام ژرژ وه آ از صندوق خارج شد. عالی ترین بازیکن دنیا مدیر ج..

ادامه مطلب

سومی کشور عزیزمان ایران با یک نقره و ۳ برنز ، کشتی آزاد جوانان جهان

تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران با یک مدال نقره و سه برنز در جایگاه سوم رقابت‌های کشتی آزاد جوانان دنیا در فنلاند ایستاد. کشتی آزاد جوانان ج..

ادامه مطلب