برخی از امنیت روسیه آزمایش بیانیه آمریکا

برخی از: امنیت روسیه آزمایش بیانیه آمریکا کره شمالی کره شمالی خبر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوار غلط های داوری در نتیجه دربی تاثیر گذار نباشد / حاجیلو

پیشکسوت آبی پوشان گفت: دربی با همه بازی‌های دیگر تفاوت دارد و اگر هر تیمی در باد نتیجه های قبلی‌اش بخوابد و به دربی برود، اشتباه بزرگی مرتکب شده است است. 

امیدوار غلط های داوری در نتیجه دربی تاثیر گذار نباشد / حاجیلو

حاجیلو: امیدوار غلط های داوری در نتیجه دربی تاثیر گذار نباشد

عبارات مهم : استقلال

پیشکسوت آبی پوشان گفت: دربی با همه بازی های دیگر تفاوت دارد و اگر هر تیمی در باد نتیجه های قبلی اش بخوابد و به دربی برود، اشتباه بزرگی مرتکب شده است هست.

اصغر حاجیلو در گفتگو با مهر در خصوص آخرین پیروزی آبی پوشان برابر فولاد بیان داشت: در مجموع استقلال دست به کار بزرگی زد. چهار گل زدن به فولاد در پایتخت کشور عزیزمان ایران هم کار مشکل است چه رسد به این که این اتفاق در اهواز بیفتد. آن هم در یک هوای بارانی و زمینی لیز و لغزنده. در این بازی شاگردان شفر هر ۱۵ دقیقه یکبار تهاجمی می شدند و به عقب می نشستند و این استراتژی خوب و جالبی بود و با همین استراتژی موفق به شکست دادن فولاد آن هم با این نتیجه شدند.

وی افزود: کار خوبی که شفر در استقلال انجام داده این است که سیستم بازی اش را در تیم جا انداخته و جهت همین تغییرات در تیم تاثیر نمی گذارد. هر بازیکنی که جانشین بازیکن دیگری می شود وظایفش را به خوبی انجام می دهد و تغییرات نمی تواند تاثیر منفی در روند تیم بگذارد.

امیدوار غلط های داوری در نتیجه دربی تاثیر گذار نباشد / حاجیلو

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دربی گفت: شرایط در استقلال به گونه ای است که الان هم ما و هم هوداران به نتیجه دربی امیدوار هستیم. اوضاع آبی پوشان جهت دربی به مراتب بهتر است و اگر دو تیم با همین شرایط وارد دربی شوند شانس تیم ما زیاد هست. هرچند که شرایط دربی کاملا با شرایط بازی های دیگر متفاوت هست، ولی این هوا که در استقلال راه افتاده فضا را جهت پیروزی در دربی خیلی آماده کرده است.

کاپیتان سابق تیم استقلال گفت: من فقط امیدوارم در دربی هر تیمی که شایسته تر است نتیجه را بگیرد و شانس و اتفاق و اتفاق و به خصوص غلط های داوری روی نتیجه بازی تاثیرگذار نباشد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: دربی با همه بازی‌های دیگر تفاوت دارد و اگر هر تیمی در باد نتیجه های قبلی‌اش بخوابد و به دربی برود، اشتباه بزرگی مرتکب شده است است. 

واژه های کلیدی: استقلال | تاثیر گذار | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz